Usługi

Zapewniamy szybką i profesjonalną obsługę dostosowaną do indywidualnych zamówień.
Nasza doświadczona kadra w połączeniu z zapleczem technicznym
i nowoczesnym parkiem maszynowym pozwala nam oferować produkty
i usługi idealnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów.

Poniżej prezentujemy nasze wybrane usługi.

 

Marszczenie osłonek zwiększa efektywność procesu nadziewania i podnosi wydajność urządzeń. Pozwala na uzyskiwanie właściwych przepełnień i gładkości powierzchni osłonek po napełnieniu.
Proces ten pozwala wyeliminować czynność ręcznego i czasochłonnego naciągania osłonki na lejek nadziewarki.
W ramach tej usługi marszczymy osłonki : fibrusowe, barierowe, poliamidowe
i białkowe w przedziale od 19 do 120 mm.

Druk fleksograficzny to technika druku wypukłego elastycznymi formami drukowymi (najczęściej wykonanymi z polimeru) i ciekłymi farbami szybko schnącymi. Dzięki temu technika ta stosowana może być w przypadkach, kiedy podłoże nie jest idealnie gładkie.
Nasze maszyny fleksograficzne drukują do 8 kolorów na wstędze papieru lub folii. Dodatkowo wykonujemy: lakierowanie UV, złocenie na zimno i gorąco, tłoczenie, sztancowanie, laminowanie, wykonywanie hologramów, numerowanie i specjalne oznaczanie etykiet, a także druk na kleju i podkładzie.

Wiankowanie osłonek pomaga uzyskać kształt wyrobu gotowego podobny do wołowego jelita naturalnego, czyli wianek, półwianek lub banan. Osłonki wiankowe są bardzo wytrzymałe. Podczas napełniania i klipsowania gwarantują sprawny
i efektywny przebieg procesu technologicznego.
Usługa ta dedykowana jest głównie dla przetworów mięsnych typu: pasztetowa, salceson, metka. Obróbce poddawane są osłonki barierowe od ϕ 35 do ϕ 85. Osłonki wiankowane mogą być marszczone po 20 mb w raupie.

Osłonki tekstylne są używane do pakowania wyrobów mięsnych, od produktów podrobowych typu salceson po wszelkiego rodzaju pasztety, a także do kiełbas gotowanych grubo, średnio i drobno rozdrobnionych. Ich szerokie zastosowanie możliwe jest dzięki: łatwości uzyskania dowolnych kształtów, odpowiednich dla danego produktu, dużej wytrzymałości mechanicznej, możliwości klipsowania
i nanoszenia nadruków, utrzymaniu stałego kalibru i kształtu wyrobów, dłuższemu okresowi przechowywania w porównaniu z osłonkami naturalnymi.

Osłonki typu RTU są to osłonki namoczone, nadające się do bezpośredniego nadziewania farszem, zaraz po wyjęciu z opakowania. To rozwiązanie wpływa na: ograniczenie strat związanych z ewentualnym namoczeniem nadmiernej ilości osłonek oraz szybkość procesu produkcyjnego. Osłonki są przepuszczalne dla dymu i pary wodnej, jednocześnie nadając wyrobom naturalny i apetyczny wygląd.

Rozpocznij rozmowę
Porozmawiajmy!
Dzień dobry, w czym możemy pomóc?